استاد سید علی حق شناس در گفت و گو با خبرگزاری فارس: پرکارترین سال فعالیتمان را پ

ریاست اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی در گفت و گو با فارس:

اتحادیه متخصصان ورزش‌های رزمی سال پرکاری را پیش رو دارد

 

 سید علی حق شناس در گفت و گو با فارس اظهار داشت: در آستانه دهمین سال فعالیت اولین نهاد مدنی ورزش ایران و در سال همت و کار مضاعف فعالیت های پر شمار و متعددی را به انجام خواهیم رساند.


وی ادامه داد: برگزاری رقابت های قهرمانی کشور در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان،نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در رشته های تکواندو، کاراته، تاپ تکواندو، ووشو، جودو و کیک بوکسینگ و اعزام تیم های منتخب تکواندو و کاراته اتحادیه به رقابت های معتبر بین المللی و تیم منتخب کیک بوکسینگ به مسابقات قهرمانی جهان از جمله مهمترین‌ آنهاست.

 

پرکار ترین سال فعالیتمان راپیش رو داریم

 


رئیس کانون تکواندوکاران ایران و بنیان گذار تاپ تکواندو (اولین سبک آزاد تکواندو جهان)افزود: امسال به سبک های تحت پوشش کانون مانند هاپکیدو و کوک سول وان این قول را داده ایم تا در صورت گستردگی فعالیتشان شرایط حضور تیم های منتخب آنان را در میادین برون مرزی فراهم آوریم که این مساله باعث ایجاد انگیزه و روحیه بیشتر در مسئولان سبک ها شد. ضمن این که در سال جاری برای نخستین بار رقابت های تاپ تکواندو قهرمانی کشور را در رده های سنی خردسالان و نونهالان برگزار خواهیم کرد تا آینده سازان این هنر رزمی ایرانی به طور جدی وارد این عرصه شوند.


قهرمان سنگین وزن کیک بوکسینگ جهان(اسپانیا-2008) گفت: طی 10 سال مدیریتم در عرصه ورزش، همواره به اصل ضرورت پرهیز از حاشیه و فعالیت شبانه روزی پای بند بوده ام و معتقدم با انجام فعالیتی که با سختی صورت می گیرد تمامی حرف ها زده خواهد شد.


رئیس جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش تصریح کرد: به رغم تمامی کارشکنی هایی که طی سال ها و ادوار گذشته علیه نهاد های مدنی ورزش از بدو پیدایش تا کنون صورت گرفته، مجموعه ما به درجه ای از پختگی رسیده است که همچون گذشته بدون دریافت یک ریال از بودجه بیت المال و استفاده از امکانات دولتی این کارشکنی ها را بی تاثیر کرده و پر توان تر به راه خود ادامه دهد.

 

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8902061217

 

 

 

/ 0 نظر / 21 بازدید