پرونده قضایی بنیان گذار قلابی ساواته ایران تکمیل و آماده ریدگی است.

رنجبر، معاونت حقوقی انجمن ساواته ایران:

پرونده قضایی بنیان گذار قلابی ساواته ایران تکمیل و آماده رسیدگی است. 

 

در اوایل امسال خبری مبنی بر به جریان افتادن پرونده جرایم پرشمار بنیان گذار قلابی ساواته ایران منتشر شد. طی این چند ماه به کرات تماس های مختلفی از علاقه مندان ساواته و جامعه رزمی داشتیم که مشتاقانه جویای کم و کیف ماجرا و به جریان افتادن هر چه سریع تر این پرونده بودند. چنان چه وعده کرده بودیم بر سر عهدمان ایستادیم تا افراد حقیر و شارلاتان رزمی بدانند که انجمن ساواته ایرن هیچ گاه حرفی به گزاف نخواهد زد. در این رابطه با جناب آقای دکتر مجید رنجبر معاون حقوقی انجمن  که در کارنامه کاری پربار خود محکومیت رئیس سابقه دار فدراسیون تکواندو به چشم می خورد گفت و گویی کوتاه ترتیب دادیم. 

بنیان گذار قلابی ساواته ایران.

 در صورت امکان بفرمایید، چه اتهاماتی در پرونده فردی که خود را بنیان گذار قلابی ساواته ایران می نامد، درج شده است؟

در مورد جرایم این فرد تنها می توانم بگویم که موارد گوناگونی در پرونده وجود دارد که رسیدگی به آن ها به تایید مرجع انتظامی و قضایی رسیده است. 

آیا امکان علنی ساختن برخی از این اسناد به منظور آگاهی افکار عمومی وجود دارد، گو این که این افراد علاقه خاصی هم به شهرت دارند؟!

ما به قانون و عدالت باور داریم و معتقدیم که همه چیز می بایست از مسیر قانونی خود پیش برود، شاید افراد دیگری این اسناد را منتشر کنند، ولی از نظر ما همه چیز باید بر اساس قانون پی گیری شود، سپس در صورت لزوم نتیجه قانونی آن در اختیار افکار عمومی و مسئولان وزارت ورزش و کمیته المپیک قرار گیرد.

اکنون پرونده در چه مرحله ای است؟

اسناد تکمیل شده، شکات و شهود هم که برخی از آنان ورزشی و برخی از نهاد آموزش و پرورش منطقه ۱۷ هستند، مراحل مربوطه را تکمیل و آماده حضور در محکمه هستند.

چه زمان پرونده مورد رسیدگی قرار می گیرد؟

این پرونده قرار بود چند ماه پیش به جریان بیافتند اما به دلیل بزرگواری بزرگان ورزش های رزمی و ساواته ایران، پرونده مدتی مسکوت ماند. البته در این فرصت اتفاقات غیرمنتظره ای رخ داد و اسناد جالب و شکات دیگری نیز به پرونده اضافه شدند. به هر حال تا بدینجا پرونده به منظور حصول نهایی تکمیل و در انتظار دستور نهایی بزرگان هستیم.

نتیجه دادخواهی را چه می دانید؟

قانون مجازات اسلامی و قانون برخی جرایم دیگر به روشنی نتایج را مشخص کرده است.

 

منبع: وب سایت رسمی انجمن ساواته ایران.

 

مطالب مرتبط:

پیشکسوت ساواته ایران: دست فواحش را از ساواته ایران کوتاه می کنیم.

شان ساواته و بزرگان آن و حفظ کرامت انسانی، مانع از انتشار اسناد دیگر شده است.

 
/ 0 نظر / 33 بازدید