مهندس حمیدرضا توکل: باید خونی تازه در رگ های تکواندو ایران جاری شود.

مهندس حمیدرضا توکل، قائم مقام اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی

باید خونی تازه در رگ های تکواندو ایران جاری شود

تغییر کادر فنی تیم ملی آن چند ماه مانده به المپیک عامل شکست تکواندو ایران در المپیک لندن بود.

مهندس حمیدرضا توکل قائم مقام اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی در گفت و گو با وب سایت رسمی اتحادیه متخصصان با بیان مطلب فوق گفت: اکنون که تیم ملی تکواندو نتیجه نگرفته کسانی که فرصت طلبانه زبان در کام فرو برده و تا دیروز همدست آقایان بودند، صرفاً به خاطر منافع شخصی و عقده گشایی، عاملان شکست در المپیک را مورد حمله قرار می دهند.

وِ ی افزود: ما از ده ماه پیش به رغم فرافکنی های گرفتن دو طلا در المپیک و وفور مربیان مجرب و ... به عنوان تنها منتقد این قضیه بارها  به خاطر منافع کشور کارشناسی متذکر شدیم که کنار گذاشتن سرمربی کارآمد تیم ملی علاوه بر غیراخلاقی بودن آن، اشتباهی بزرگ است.

مدیریت نابخردانه عامل شکست تکواندو ایران در المپیک بود

حتی پس از مسابقات آسیایی در اردیبهشت ماه هم گفتیم که این افت، زنگ خطر جدی برای لندن است و تا فرصت باقی است رضا مهماندوست را برگردانید. اما آقایانی که پیشینه رفتاری و صلاحیت شان برای همگان روشن است و به دلیل این گونه رفتارهایشان سابقه های قضایی هم دارند به ما تهمت وطن فروشی زدند.

عضو شورای مرکزی جمعیت سازمان های غیردولتی ورزش در ادامه افزود: به طور قطع نباید بازیکنان را مقصر این شکست نامید بلکه سیستم مدیریت نابخردانه ای که به لطف پول و امکانات بیت المال و زحمت مربیان تا سال ها خود را عامل موفقیت تکواندو می دانست، مسبب این شکست است.

توکل درباه آینده تکواندو اظهار داشت: باید خونی تازه در رگ های این ورزش جاری شود و اگر کادر فعلی هرچه سریع تر تغییر نکند در آینده نزدیک بازهم شاهد شکست های بیش تر از این خواهیم بود. گو این که شنیده ها حاکی از برکناری قریب الوقوع گروه حاکم بر فدراسیون تکواندو است.

 

منبع: وب سایت رسمی اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی 

 

 
/ 0 نظر / 7 بازدید