نایب رئیس انجمن ساواته ایران:دست بنیان گذار قلابی ساواته ایران را رو کردیم.

  جواد مشیری نایب رئیس انجمن ساواته ایران دست بنیان گذار قلابی ساواته ایران را رو کردیم

 

نائب رئیس انجمن ساواته ایران: دست بنیان گذار قلابی را رو کردیم.

انجمن ساواته ایران به عنوان نخستین و تنها نهاد قانونی و مستقل ساواته در ایران برنامه های خود را به طور دقیق پی گیری و اجرا می کند.

جواد مشیری نائب رئیس انجمن ساواته ایران در گفت و گویی اختصاصی با وب سایت رسمی انجمن  با بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه استقبال از اقدامات و فعالیت های انجمن فراتر از تصور گردید و باید گفت که سال ۹۱ سال بسیار پرباری برای انجمن ساواته ایران بود.

مشیری در رابطه با فعالیت های موازی برخی افراد با انجمن گفت: متأسفانه از این دست افراد متخصص نما در بسیاری از فدراسیون های ورزشی ما از صدر تا ذیل وجود دارند و این آفت سال هاست که در ورزش به ویژه در رزمی ریشه دوانده است.

معاون اجرایی اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی در پاسخ به این پرسش که چرا فدراسیون بین المللی ساواته چنین افرادی را به عنوان مؤسس ساواته در ایران به رسمیت می شناسد گفت: فدراسیون بین المللی ساواته که خود ۲۰ سال از عمرش می گذرد، صلاحیت این را ندارد تا راجع به ورزشی پنجاه ساله در ایران داوری کرده و رأی صادر کند. ما این مطلب را به صراحت در مکاتباتمان به آنان گوشزد کرده ایم و این نکته را به تمام فدراسیون های ساواته دیگر کشورها نیز اعلام کرده ایم.

عضو کانون وکلای دادگستری ایران در ادامه افزود: خوشبختانه در یک سال گذشته با قدم های چشم گیری که در اثبات حقایق ساواته ایران در داخل و در عرصه بین الملل برداشتیم، با ارائه اسناد غیرقابل انکار دست بنیان گذار قلابی ساواته ایران را رو کردیم؛ به طوری که این روشنگری مورد استقبال و تقدیر جامعه رزمی و خانواده ساواته ایران قرار گرفت.

عضو شورای مرکزی جمعیت سازمان های غیردولتی ورزش در رابطه با فعالیت نهادهای مدنی اظهار داشت: قانون شکنان و معاندان نهادهای مدنی ورزش در برخورد با سازمان های غیردولتی اصیل، دچار اشتباه استراتژیک فاحشی شدند و نمی دانستند که با چه مجموعه پرتوان و با انگیزه ای طرف هستند که بدترین کارشکنی ها و برخوردها هم برایش کمترین اهمیتی ندارد.

رئیس کمیته اجرایی کانون تکواندوکاران ایران گفت: ما هنوز خود را در ابتدای راه می دانیم و برای پنجاه سال آینده، هم استراتژی داریم و هم برنامه ریزی کرده ایم.

منبع: وب سایت رسمی انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران.


 

مطالب مرتبط:

 

ترجمه کتاب های ساواته در ایران.

 

اطلاعیه انجمن ساواته ایران.

 

دبیر انجمن ساواته: پیشینه ساواته ایران ده ها سال بیش تر از تشکیل فدراسیون بین المللی ساواته است.

 

سند معتبر دیگر در تاریخچه انجمن ساواته ایران.

 

 
/ 0 نظر / 26 بازدید