باز هم تحقیر ساواته ایران در مسابقات جهانی

 

باز هم تحقیر ساواته ایران در مسابقات جهانی

 

باز هم تحقیر ساواته ایران در مسابقات جهانی

به گزارش ساواته نیوز تیم سبک ساواته فدراسیون ورزش های رزمی که با دو فایتر به رقابت های جهانی ۲۰۱۳ ساواته فرانسه اعزام شده بود، با شکستی فاحش و بدون کسب حتا یک عنوان سومی و مدال برنز به کار خود پایان داد.

این در حالی است که متخصص نمای کوچولوی رزمی برای این که جبران شکست مفتضح تیم ۷ نفره ایران در رقابت های جهانی سال گذشته را نماید، امسال با دو شرکت کننده به مسابقات اعزام شده بود تا دست کم با کسب حداقل یک مدال برنز از بین این دو بتواند در رسانه ها و بین مسئولان هوچی گری های مضحکش را راه بیاندازد که بیایید و ببینید که اگر سال های گذشته شکست های سنگین را بر ساواته ایران تحمیل کردم، امسال با دو شرکت کننده چه ها که نکردم!

اما از آن جا این فرد توخالی چند صباحی گذراست که بخشی از هنر رزمی اصیل ساواته کشورمان را ملعبه نفسانیات و فریب کاری و افسانه سازی و بازی خود کرده است، تیرش باز هم به سنگ خورد و یک بار دیگر ساواته ایران را در دنیا سرشکسته کرد تا خود به منافعش برسد.

بی تردید تا زمانی که امثال این غیرمتخصص های هوس ران که از نمد ورزش و رزمی برای خود کلاه گشادی ساخته اند، در فدراسیون های رزمی حضور داشته باشند، هر روز باید شاهد تحقیر ورزش کشور در میادین بین المللی باشیم.

 

مطلب مرتبط:

شکست سنگین دیگر برای ساواته ایران در مسابقات جهانی 

/ 0 نظر / 25 بازدید