ادعای دروغین مستقل بودن کار دست بنیان گذار قلابی داد!

ادعای دروغین مستقل بودن کار دست بنیان گذار قلابی داد!

ادعاهای پیاپی و سراسر کذب، و ادعای دروغین مستقل بودن سبک ساواته فدراسیون ورزش های رزمی کار دست بنیان گذار قلابی ساواته ایران داد.

به گزارش ساواته نیوز در سلسله ادعاهای کذب بنیان گذار قلابی ساواته ایران، ظاهراً این بار ادعای دروغین مستقل بودن سبک ساواته فدراسیون ورزش های رزمی که چندین بار از سوی طبل توخالی عنوان شده است، کار دست کذاب حقیر ورزش های رزمی داده است.

درباره این ادعا مواردی را به آگاهی قاطبه ی ساواته ایران می رسانیم.

1- تنها انجمن مستقل ساواته ایران،" انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران " زیر نظر اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی ایران است که به عنوان نخستین سازمان رسمی ساواته ایران با تایید قوه محترم قضاییه و وزارت امور خارجه فعالیت می کند.

1- انجمن پوشالی و تو خالی ساواته ایران (24765) که بنیان گذار قلابی ساواته ایران هم چون دیگر ادعاهای توخالی خود مدعی استقلال و با استناد به آن مدعی مستقل بودن ساواته فدراسیون است، در چارچوب اساسنامه خود صرفاً می تواند نقش حمایتی و پشتیبانی از ساواته ایران داشته باشد و در واقع یک انجمن غیر مستقل حمایتی است.

2- در بند آخر این اساسنامه آمده است؛ هر گونه فعالیت این انجمن صرفاً و تنها باید با مجوز رسمی فدراسیون مربوطه و سازمان تربیت بدنی (وزارت ورزش) صورت بگیرد. اکنون داوری با خانواده ساواته است که آیا اساساً این انجمن کذایی مستقل است یا خیر؟

3- اگر ادعاهای مستقل بودن این انجمن! صحت دارد، رونوشت آن را در پایگاه دروغ پراکنی خود منتشر کنید، در غیر این صورت انجمن واقعی ساواته ایران این کار را خواهد کرد.

بنیان گذار قلابی در سی سالگی، پیش از آغاز به ورزش

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی دیروز در گفت و گو با فارس به صراحت به این چسبیده های ورزش اخطار داد که استقلالی برای شما در کار نیست و در صورت حرف اضافی بلافاصله برکنار می شوید.

از آن جا که روحیات این فرد کوچک و کمربند آبی تکواندو، بسیار شکننده، لطیف و ملوس است، دیگر بعید می دانیم از این افاضات و دروغ پراکنی ها راجع به مستقل بودن که ا فسانه ی محال وی است را  بشنویم و از هم اکنون وی را مشتاقانه زیر نظر رئیس فدراسیون بدانید. 

مطلب مرتبط:

رئیس فدراسیون رزمی: ساواته یا باید زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی فعالیت کند و کاملاً تابع تصمیمات وزارت ورزش و جوانان باشد یا برکنارشان می کنیم.

دست بنیان گذار قلابی ساواته ایران را رو کردیم.

پیشکسوت ساواته ایران: دست فواحش را از ساواته ایران کوتاه می کنیم.

شان ساواته و بزرگان آن و حفظ کرامت انسانی، مانع از انتشار اسناد دیگر شده است. 

 بنیان گذار قلابی ساواته ایران، پیش از آغاز ورزش.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٥/۱٠
تگ ها :

انتشار کتاب دانشنامه ساواته (بوکس فرانسوی)، ورزشی با شش دهه پیشینه در ایران

مژده  

       انتشار کتاب " دانشنامه ساواته (بوکس فرانسوی)، ورزشی با شش   دهه پیشینه در ایران " 

 اثر استاد حمیدرضا توکل شعار، رئیس انجمن ساواته ایران           

به آگاهی خانواده بزرگ ساواته ایران می رساند کتاب وزین "دانشنامه ساواته (بوکس فرانسوی)، ورزشی با شش دهه پیشینه در ایران" نوشته استاد حمیدرضا توکل شعار ریاست محترم انجمن ساواته ایران و قائم مقام اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی، توسط انتشارات کانی مهر به چاپ رسید. 

به گزارش ساواته نیوز این کتاب درپی درخواست های مکرر ساواتورها و ساواتریس های محترم ایران و پیشکسوتان ساواته  مبنی بر چاپ اثری پرمحتوا و جامع در مورد "بوکس فرانسوی" صورت گرفته است.

دانشنامۀ ساواته (بوکس فرانسوی) ورزشی با شش دهه پیشینه در ایران

انتشار این کتاب را که پس از کتاب های دهه چهل ساواته و کتاب معتبر پیشین استاد توکل "ساواته (بوکس فرانسوی) و اصول مبارزه در آن" گامی بسیار مهم در تعالی این ورزش به شمار می رود را به خانواده ساواته ایران تبریک و شادباش عرض می کنیم.

منبع: وب سایت انجمن ساواته ایران.

 مطالب مرتبط:

کتاب "ساواته (بوکس فرانسوی) و اصول مبارزه در آن" به چاپ رسید.

انتشار اولین کتاب ساواته در ایران در ۱۳۴۶ خورشیدی

ترجمه کتاب های ساواته در ایران

انتشار کتاب بوکس فرانسوی (ساوات)- ۱۳۷۷.

مصطفی زاکانی: ده ها سند غیرقابل انکار از پیشینه پنجاه ساله ساواته در ایران موجود است.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٥/٤
تگ ها :