تبریک صعود تیم ملی فوتبال ایران

انجمن ساواته ایران، پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال بر کره جنوبی و صعود مستقیم به جام جهانی را به شیرمردان پارسی فوتبال ایران و عموم  ایرانیان در سراسر جهان تبریک عرض می کند.

زنده باد ایران

 

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۳/۳۱
تگ ها :

باز هم تحقیر ساواته ایران در مسابقات جهانی

              باز هم تحقیر ساواته ایران در مسابقات جهانی

باز هم تحقیر ساواته ایران در مسابقات جهانی 

 

به گزارش ساواته نیوز تیم سبک ساواته فدراسیون ورزش های رزمی که با دو فایتر به رقابت های جهانی ۲۰۱۳ ساواته فرانسه اعزام شده بود، با شکستی فاحش و بدون کسب حتا یک عنوان سومی و مدال برنز به کار خود پایان داد.

این در حالی است که متخصص نمای کوچولوی رزمی برای این که جبران شکست مفتضح تیم ۷ نفره ایران در رقابت های جهانی سال گذشته را نماید، امسال با دو شرکت کننده به مسابقات اعزام شده بود تا دست کم با کسب حداقل یک مدال برنز از بین این دو بتواند در رسانه ها و بین مسئولان هوچی گری های مضحکش را راه بیاندازد که بیایید و ببینید که اگر سال های گذشته شکست های سنگین را بر ساواته ایران تحمیل کردم، امسال با دو شرکت کننده چه ها که نکردم!

اما از آن جا این فرد توخالی چند صباحی گذراست که بخشی از هنر رزمی اصیل ساواته کشورمان را ملعبه نفسانیات و فریب کاری و افسانه سازی و بازی خود کرده است، تیرش باز هم به سنگ خورد و یک بار دیگر ساواته ایران را در دنیا سرشکسته کرد تا خود به منافعش برسد.

بی تردید تا زمانی که امثال این غیرمتخصص های هوس ران که از نمد ورزش و رزمی برای خود کلاه گشادی ساخته اند، در فدراسیون های رزمی حضور داشته باشند، هر روز باید شاهد تحقیر ورزش کشور در میادین بین المللی باشیم.

 

مطلب مرتبط:

شکست سنگین دیگر برای ساواته ایران در مسابقات جهانی 

 

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۳/٢٤
تگ ها :

سالگرد رحلت امام خمینی (ره) تسلیت باد.

تا تو بودی رخنه‏ای برغم نبود / زخم دل را حاجت مرهم نبود
با زلالی‏هایت ای تفسیر عشق / عشق‏ورزی سخت بر آدم نبود

رحلت امام خمینی بر عاشقانش تسلیت باد.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۱٢:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۳/۱٥
تگ ها :

افشای اسناد فساد اخلاقی کشیش‌های آمریکایی

 

افشای اسناد فساد اخلاقی کشیش‌های آمریکایی

 
 
از سوی کلیسای کاتولیک لس‌آنجلس منتشر شد؛
 
 
افشای اسناد فساد اخلاقی کشیش‌های آمریکایی


 
کلیسای کاتولیک لس‌آنجلس پس از افشای اسناد مربوط به سوء استفاده کشیش‌های این منطقه، با شرم آور خواندن آن، اقدام به برکناری بسیاری از کشیش‌های درگیر در این پرونده کرد.

 

 

 به گزارش «سراج24»؛  به نقل از "الجزیره"؛ کلیسای کاتولیک لس‌آنجلس هزاران سند مربوط به سوءاستفاده جنسی کشیش‌ها را منتشر کرد و آن را برای کلیسا شرم‌آور خواند.

حوزه اسقفی لس‌آنجلس روز پنج‌شنبه همچنین اعلام کرد که رهبران عالیرتبه کلیسا را که اقدام به مخفی کردن این اسناد کرده بودند، از سمت خود برکنار کرده است.
 
"خوزه گومز"، اسقف اعظم این ناحیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: انتشار اسناد مربوط به پرونده سوء استفاده کشیش‌های این منطقه  فصلی شرآور در تاریخ کلیسای ما به شمار می‌رود.
 
سازش کلیسا با قربانیان سوءاستفاده در سال 2007 حدود 660 میلیون دلار برای این کلیسا هزینه در بر داشت. کلیسای کاتولیک در لوس‌آنجلس بزرگترین کلیسا در تمام آمریکا به شمار می‌رود.
 
گومز همچنین اعلام کرد که کاردینال "روجر ماهونی" که پیش از وی مدیریت این کلیسا را بر عهده داشته از هر نوع فعالیت آتی مدیریتی و حتی داشتن یک شغل عادی به عنوان کشیش نیز محروم شده است.
 
به دنبال اتفاقات اخیر اسقف "توماس کری" نیز از مقام اسقفی در منطقه «سانتا باربارا» برکنار شد.
 
انتشار این اسناد بیانگر تلاش کشیش‌های این کلیسا برای مخفی کردن جرم‌هایی است که از ده‌ها سال پیش مرتکب شده‌اند.
 
در همین ارتباط ، قاضی مسئول این پرونده به رهبران کلیسای کاتولیک لس‌آنجلس دستور داد که آن دسته از مقامات ارشد کلیسا را که به آزار و اذیت جنسی کودکان متهم شده‌اند را شناسایی کنند. خانواده قربانیان از این حکم به شدت استقبال کرده‌اند.
 
 
 
 
 
 
  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۳/٢
تگ ها :