اولین دوره مربی گری درجه سه و دو ساواته ایران

اولین دوره مربی گری درجه سه و دو ساواته ایران - زیر نظر انجمن ساواته و با تایید رسمی کنفدراسیون قانونی ساواته آسیا از دهم آبان ماه برگزار می شود.

این دوره با شرکت ساواته کاران واجد شرایط از سراسر کشور و تحت پوشش کمیته فنی ساواته متشکل از پیشکسوتان ساواته  در تهران برگزار می گردد.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱۸
تگ ها :

نامه تاریخی بنیان گذار ساواته ایران

جناب استاد بزرگ دکتر مهدی کامران پدر و بنیان گذار ورزش ساواته (بوکس فرانسوی) ایران در نامه ای مهم به انجمن ساواته ایران نکات اساسی را در خصوص این ورزش در ایران متذکر شدند.

متن کامل نامه  را با اجازه ایشان منتشر میکنیم:

جناب مهندس توکل

جناب آقای زاکانی

ریاست و نایب رییس محترم انجمن ساواته (بوکس فرانسوی)ایران

بسیار خوشوقتم که به همت بالای شما شاهد رشد ساواته در ایران هستم.متاسفانه به تازگی اخباری به دست من رسید که این اخبار بیان گر این موضوع بود که برخی در ایران خود را موسس ساواته در ایران دانسته و حضور ۴۲ ساله ساواته در کشور را انکار میکنند.

و تاسف آورتر آنکه این افراد هیچ گونه سابقه فنی نه  در ساواته ونه در ورزش های رزمی ایران دارند.

من به اطلاع تمامی ساواته کاران و جامعه رزمی ایران میرسانم ورزش ساواته در سال ۱۹۶۷-۱۳۴۶ توسط اینجانب که دارای مدرک مربیگری و داوری درجه یک از فدراسیون ساواته فرانسه بودم وارد ایران شد و تاسال -۱۹۷۶-۱۳۵۵ که از ایران خارج شدم ۳۰ مربی و ده ها هنرجو در ایران مشغول تمرین ساواته بودند.

من ضمن تشکر از اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی ایران که باعث تولد دوباره این ورزش در کشورمان شده است و همچنین افرادی که در این رابطه حضور فعال داشته اند به تمامی عزیزان به عنوان یک بزرگتر نصیحت میکنم تا درکنار هم و متحد بوده و ساواته به دست رزمی کاران و اساتید توانمند و مجرب اداره شود  .

باسپاس

 دکترمهدی کامران-آمریکا-لوس آنجلس

 

این نامه به عنوان سند رسمی در قوه قضاییه به ثبت رسیده است.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

تقدیر از برگزارکنندگان اولین دوره مسابقات ساواته قهرمانی در ایران

طی احکام جداگانه ای از سوی استاد سید علی حق شناس ریاست کنفدراسیون آسیا و نایب رییس اول فدراسیون بین المللی ساواته از برگزار کنندگان اولین دوره مسابقات قهرمانی ساواته در ایران قدردانی به عمل آمد.

در این احکام از اساتید آقایان حاج مصطفی زاکانی و علیرضا کشوری - مسئو لان دفاتر نمایندگی های اتحادیه و جمعیت ساز مان های غیر دولتی ورزش - روسای هنر رزمی تاپ تکواندو و نمایندگی کانون تکواندو کاران ایران در استان های اصفهان و گیلان به جهت برگزاری اولین دوره رقابت های قهرمانی ساواته در ایران پس ازسال ها حضور  و فعالیت سه ساله جدید این ورزش در کشور تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است مسابقات قهرمانی نو نهالان ساواته استان های اصفهان و گیلان هفته گذشته در دو استایل کامبت و آسوت برای نخستین بار در ایران برگزار شد.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

گفت و گوی رییس کنفدراسیون ساواته آسیا با خبرگزاری فارس

عدم نتیجه گیری در مسابقات جهانی و ضعف مدیریت فنی و اجرایی در توسعه ساواته  کشور موجب برکناری رئیس پیشین انجمن ساواته ایران شد. 

رئیس کنفدراسیون ساواته (بوکس فرانسوی) آسیا  در مورد شرایط پیش آمده در مورد ساواته ایران و آسیا در گفت و گو با فارس اظهار داشت : انجمن ساواته ایران با مجوز رسمی اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی تآسیس و به ثبت رسیده و مورد تأیید قوه قضائیه ، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران است. در این راستا پس از اتمام انتصاب دوساله مسئول پیشین انجمن و پس از بررسی فعالیت وی توسط کارشناسان شورای مرکزی اتحادیه ، به دلیل عدم نتیجه گیری مطلوب در دو دوره رقابت های جهانی ، ضعف مشهود مدیریت  فنی و اجرایی در توسعه این ورزش در ایران با برگزار نشدن حتی یک دوره مسابقات قهرمانی و دوره های مختلف فنی - با تمدید حکم انتصاب این مسئول مخالفت و سرپرست انجمن ساواته که از پیش کسوتان و بنیان گذاران واقعی این هنر رزمی که سابقه بیش از  چهل و چند سا له در ایران دارد تا برگزاری انتخابات هیات مدیره منصوب گردید.در حال حاضر نیز طی یک ماه فعالیت سرپرست انجمن- دو دوره مسابقات استانی ساواته و همایش های مختلف این هنر رزمی در کشور برگزار شده است.

رئیس اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی ایران در خصوص موارد مطرح شده در مورد ساواته آسیا گفت : خرداد ۱۳۸۷ در سفری به فرانسه و دیدار با مقامات فدراسیون بین المللی موافقت کردم تا ساختار ساواته آسیا را با عنوان "کنفدراسیون آسیا "و نه "آسیا و اقیانوسیه "راه اندازی کنم. در شهریور ۱۳۸۷ نیز توسط مجمع عمومی فدراسیون بین المللی که در حاشیه رقابت های جهانی در فرانسه برگزار شد با حد اکثر آراء به عنوان رئیس کنفدراسیون آسیا و نایب رئیس اول فدراسیون جهانی به مدت چهار سال انتخاب شدم .ضمن این که اساس نامه کنفدراسیون تدوین و به تأیید فدراسیون جهانی رسید که بر اساس یکی از بندهای آن دبیر خانه و دفتر مرکزی کنفدراسیون ساواته آسیا به مدت نامحدود در ایران قرار گرفت . در این مدت ، فدراسیون ساواته غرب آسیا را به عنوان نخستین فدراسیون منطقه ای این ورزش در جهان تأسیس و مسابقات ساواته غرب آسیا را که در سال ۲۰۱۰ برگزار می شود با نام خلیج فارس  ثبت کرده و مقدمات برگزاری مسابقات آسیایی را در سال ۲۰۱۰ به انجام رسانده ایم .

نایب رئیس اول فدراسیون بین المللی ساواته در ادمه گفت :طبق اساسنامه تأیید شده کنفدراسیون آسیا توسط فدراسیون بین المللی ساواته و ثبت شده در مراجع رسمی مربوطه در جهان- انتصاب تمامی مسئولان ساواته کشور های قاره بر عهده کنفدراسیون به عنوان علی ترین رکن ساواته قاره است. ضمن این که انتصاب افراد حقیقی یا حقوقی توسط هر یک از مقامات فدراسیون بین المللی در مورد ساختار آسیا که به تازگی به واسطه برخی روابط خارج از قاعده مرتباً صورت می گیرد فاقد ارزش و  وجاهت قانونی  است .

حق شناس در مورد فعالیت ساواته در فدراسیون کاراته گفت : سال گذشته مسئول پیشین انجمن طی نامه ای به فدراسیون کاراته که در دبیر خانه این فدراسیون ثبت و به تأیید ریاست وقت فدراسیون رسید  بر مسئولیت خود در اتحادیه متخصصان تأکید و انجام هرگونه فعالیت با نام ساواته در آن فدراسیون را ملغی و موجب برخورد قانونی با آن فدراسیون دانست . اکنون چندی است که مجددا خود را وابسته به آن مجموعه می داند که این نوع رفتارها نشان از عدم پختگی و ثبات لازم مسئول پیشین انجمن ساواته ایران است.

 

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

نامه سرگشاده مهندس حمید رضا توکل ریاست انجمن ساواته

نامه سرگشاده مهندس حمید رضا توکل  ریاست انجمن ساواته ایران به

خانواده ساواته دنیا

استاد حمید رضا توکل رزمی کار پیش کسوت کشور-نایب رییس کنفدراسیون ساواته آسیا و رییس انجمن ساواته ایران در نامه ای سرگشاده به روسای انجمن ها -فدراسیون ها وکنفدراسیون های ساواته جهان آغاز فصل جدید ساواته ایران را اعلام کرد.در این نامه آمده است:

  لازم می دانم به اطلاع خانواده ساواته دنیا برسانم با برگزاری مجمع عمومی انجمن ساواته ایران فصل جدیدی در ساواته ایران وآسیا را از این پس شاهد خواهیم بود.

 تحول جدید  با آغاز به کار رزمی کاران و پیش کسوتان مورد تایید خانواده ساواته ایران آغاز شده است. 

حرفه ای هایی که در یک ماه گذشته برای نخستین بار مسابقات ساواته قهرمانی را در ایران در دو سبک آسوت و کامبت برگزار کردند و ارتقا این ورزش را با انجام فعالیت سخت کوشانه و نه جاه طلبی و ارتباطات خارج از قانون در ایران و آسیا دنبال می کنند.

این پیام خانواده ساواته(بوکس فرانسوی) ایران به دنیا است.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

گفت و گوی زاکانی پیشکسوت و نایب رییس انجمن ساواته ایران

این مصاحبه توسط سایت رسمی انجمن ساواته ایران با استاد زاکانی پیشکسوت ساواته (بوکس فرانسوی)ایران و از بنیان گذاران واقعی ساواته در  ایران با بیش از چهار۴ دهه قدمت- پیش از برگزاری مجمع عمومی هیات مدیره ساواته ایران در شهریور ۸۸ انجام گرفته است .به دلیل جذابیت این مصاحبه  وبا کسب مجوز از دفتر مرکزی انجمن ساواته ایران و  جناب آقای زاکانی نایب رییس  محترم انجمن این گفت و گوی جذاب و خواندنی را در ساواته نیوز قرار دادیم.

 

حاج مصطفی زاکانی از رزمی کاران با سابقه و بی ادعای کشور است که بزرگ ساواته ایران محسوب می شود.زاکانی را در دفتر انجمن ساواته ایران واقع در طبقه دوم کنفدراسیون آسیا ملاقات کردیم و با او گپ وگفت جالبی داشتیم که بنا به خواست او بی کم و کاست آن را در ذیل می خوانیم.

 

آقای زاکانی لطفا کمی از بیوگرافی خودتان برایمان بگویید.

به نام خدا آن قادر متعالی که هر چه داریم از اوست.محسن زاکانیِِِِ متولد:۶/۲/۱۱۳۴ متولد تهران-ساکن اصفهان-دارای ۴ فرزند و ۳نوه-فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه اصفهان.

لطفا کمی در مورد سوابق ورزشی و خصو صا سابقه ساواته خودتان برایمان بگویید.

من رزمی را در سال ۱۳۴۹ با کشتی کچ در باشگاه دیهیم زیر نظر استاد کمالی شروع کردم و در سال ۵۱ قهرمان دوم کشتی کچ کشور در رده جوانان شدم.بعد از آن توسط یکی از دوستانم به نام رضا تهرانی که هر جا هست خدا حفظش کند باساواته-بوکس فرانسوی- آشنا شدم.

سال ۵۱ ساواته را شروع کردم

چه سالی بودکه ساواته را شروع کردید؟

سال ۵۱ بود که به اتفاق همین  رفیقمان به باشگاه ایران امروز واقع در میدان بهارستان رفتیم و آن جا با استاد مهدی کامران بنیانگذار ساواته ایران که مقیم فرانسه بود دیدار کردم .پس از چند جلسه تمرین دیگر ساواته عشق و زندگی من شد.هم دست داشت و هم پا.فیلم های بروس لی را نگاه می کردیم و با کونگ فو کارها کری می خواندیم .

چه خاطراتی از آن سال ها دارید؟

خاطره زیاد است.سال ۵۵ یا ۵۶ بود که پیش استاد وارسته رفتم.آن زمان استاد کامران به آمریکا رفته بود و در تهران سه یا چهار باشگاه ساواته بود که من- مرحوم ناصر نظری-اسماعیل کاظمی(نامزد هیات مدیره)و عباس تفنگچی این کلاس ها را می چرخاندیم.استاد وارسته به من گفت که بیا سبک جدید در کاراته آوردم تو هم یکی از مربیان من باش.آقای وارسته هر وقت من را میدید می گفت آقای ساواته آمد.

بس که روی این ورزش تعصب داشتیم و داریم.یک جلسه هم پیش استاد میرزایی موسس کونگ فو توآ رفتم.

دکتر کامران پدرو بنیان گذار ساواته کشور را به ایران می آوریم

اگر خاطره ای از این ملاقات دارید بفرمایید.

با ناصر(مرحوم نظری) رفتیم ببینیم کونگ فو توآیی که می گویند یک ایرانی آن را ابداع کرده و هوادارانش آن را بالاترین هنر رزمی می دانند چیست.من با ناصر رفتیم باشگاه تاج جنوب .به آقای میرزایی گفتم من ساواته کارم و ساواته برترین هنر رزمی جهان است.هر کس ادعا دارد بیاید با او مبارزه می کنم.جوان بودیم دیگر. بعد او یکی از شاگردان ارشد خود رافرستاد به نام مصطفی...حسابی کتک کاری کردیم.آخرش میرزایی گفت پسر تو کارت خیلی خوبه. حیفه تو ساواته باشی.گفتم ساواته من را به اینجا رسونده.خدا حافظی کریم و اومدیم.بعد که انقلاب شد رفتیم کمیته و  بعدش جنگ شد.توی کمیته کلاس ساواته راه انداخته بودم و به بچه ها ساواته یاد می دادم.توی خط(مقدم)هم که بودیم با بچه های کاراته مثل علی اردبیلی و شهید عباس آملی  و بچه های تکواندو مثل شهید پاجانی یه تیم رزمی ناب درست کرده بودیم و صفا می کردیم.تا این که سال ۶۶ تو عملیات نصر ۷بعد از اینکه ترکش تو کمرم خورد  اسیر بعثی ها شدم و سال ۷۳ آزاد شدم.

در جبهه هم ساواته کار می کردیم

در اسارت هم ساواته کار می کردید؟

ما جزو اسرای صلیب سرخی نبودیم.برای من تو ایران مجلس ختم گرفته بودندو فکر می کردند که شهید شدم.افسوس که سعادت نداشتم.در اسارت خیلی به ما عذاب می دادند.ولی مگر میشد که از ساواته غافل موند.هر جوری بود تمرین می کردیم.

بعد از اسارت هم ساواته کار کردید؟

از سال ۷۸ تا ۸۲ یه کلاس ساواته تو اصفهان راه انداختم.شاگردان خوبی هم پرورش دادم که الان کلاس دارند.چند بار هم با فدراسیون بین المللی هم مکاتبه کردم و مدارک خودم رو که مال سال ۱۹۷۲۳ و ۱۹۷۵بود را برایشان ارسال کردم اما جوابی نیامد. 

چه طور که به عنوان سرپرست ساواته ایران منصوب شدید؟

سال ۸۷ شنیدم که کنفدراسیون ساواته آسیا در ایران آغاز به کار کرده است.آمدم تهران پیش آقا سید(استاد حق شناس).مدارکم را به ایشان نشان دادم.استقبال کرد و تحویلم گرفت.گفتم: می خواهم ساواته ایران را فعال کنم.گفت: در ساواته ایران دخالت نمی کنیم .انجمن ساواته را خودمان مجوز دادیم ولی از نظر انسانی من به کسی که حکم دادم تا آخر انتصابش پای امضام هستم.خیلی مرده این  (استاد حق شناس)  سید. گفتم می خواهم ساواته ایران را راه بیاندازم.ساواته مال قدیمی هاست مال اهلشه .گفتم :خودت سینه سوخته ای چرا پای این آدم هارو توی اتحادیه به این تمیزی باز کردی؟ گفت:صبر داشته باش.تا این که متوجه شدم انتخابات انجمن ساواته ایران آخر شهریور برگزار می شود.آمدم تهران آقای حق شناس هم لطف کردو مارا گذاشت سرپرست انجمن ساواته ایران.الان هم تهران هستم و در خدمت شما.

ساواته مال اهالی آن است

چه گونه است که بعضی ها خود را بنیان گذار ساواته ایران و دکترو ...می دانند و از این لقب ها به خود می دهند!؟

(خنده ممتد)بله دیگه آب که سربالا میرود قورباغه ابو عطا می خواند.چون تو خالی هستن.وقتی یک خبرنگار بدون سابقه رزمی که ۳۲ سالگی ورزش را شروع کرده فقط به خاطر احتیاج ۲تا رییس فدراسیون به ۴ تا مصاحبه تو این مملکت میشه رییس سبک -آخرش این می شود.اینه که با آبروی ورزش کشور بازی میشود. وقتی میرن  یک دونه یک دونه برنزتو مسابقات جهانی می گیرند جگرم کباب میشه.چون کننده بالاسر کار نیست.

ملاک ما قوانین بین المللی است

آخر این ها خودشون را وصل فدراسیون بین المللی و از این چیزها می دانند.

چه فدراسیون بین المللی؟ خود این ها را در فرانسه تحویل نمی گیرند.هیچ باسابقه و ساواته کار اصیل فرانسوی با این ها کار نمیکنه.من دکتر کامران بنیان گذار ساواته ایران را بعد از۳۵ سال پیدا کردم.ایشان در آمریکا یه شرکت بزرگ تجاری دارند.با اتحادیه صحبت کردم. میخواهم بیارمش ایران و حسابی ازش تجلیل کنیم.ایشان خیلی حرف ها از ساواته ایران و دنیا دارند.مدرک جهانی من از کل کسانی که الان در فدراسیون بین المللی هستند قدیمی تره.مگه ما این همه سال کار کردیم -با فدراسیون بین المللی کار کردیم؟ما طبق قوانین رسمی کشور و مقررات بین المللی زیر نظر کنفدراسیون آسیا فعالیت می کنیم.کنفدراسیون اساسنامه داره که خود فرانسوی ها دو قبضه تاییدش کرده اند.خونه خاله نیست که برای هر کی هر وقت خواستن حکم بزنن.البته در این زمینه تا جایی که من می دانم  ای.اس. سی.برخورد قانونی و لازم را انجام می دهد.باید با این آدم هایی که که این طوری به جان رزمی این مملکت افتادند برخورد کرد.این ها دارند آبروی رزمی و ساواته ایران را با گرفتن هر دفعه یه برنز  در دنیا می برند.من به آدمی که استخوان خورد کرده باشه هم احترام میذارم هم تا کمر خم میشم.همین آقا حق شناس را دستشو ماچ میکنم.چون اولا اولاد پیغمبره دوم یه رزمی کاره ۶ دانگه و چه از نظر فنی و چه از نظر مدیریتی رو دستش نیست.ولی این آدم های معلوم الحال را باید دست شان را برای همه رو کرد.باید همه بفهمند که این افرا کی هستند و از ورزش برای مقاصد .. کاریشان و.. سو استفاده می کنند.باید سازمان تربیت بدنی -فدراسیون ها و... بدانند که آدمی که سابقه رزمی نداره و این همه فساد اخلاقی مستند داره جایش تو ورزش این مملکت که این همه شهید داده نیست.انجمن ساواته ایران اجازه نمی ده این آدم ها هر کاری که دلشان می خواهد برای خودشون بکنندو اسم ساواته را لکه دار کنند.

من دست این افراد را قانونا از ساواته ایران کوتاه می کنم.

در مورد انتخابات انجمن چه نظری دارید.۱۵ رقیب در این انتخابات دارید.

خدارا شکر سیستم انتخابات اتحادیه خیلی دموکراته.ساواته کاران سراسر ایران باید رای بدهند.من برنامه هایم را به دبیرخانه مجمع ارایه دادم.دوره های مختلف مربی گری و داوری داریم.علاوه بر این که اولین دوره مسابقات ساواته قهرمانی ایران را میخواهم برگزار کنم . به دو زبان انگلیسی و آلمانی هم تسلط دارم و از سوابقم هم که برایتان گفتم .البته اگر مارا قبول کنند.

از شما ممنونم که این وقت را در اختیار ما قرار دادید.

من هم از شما ممنونم و آرزوی توفیقات روزافزون برایتان دارم

منبع:ایران ساواته

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

نشست هیات مدیره انجمن ساواته ایران

نخستین نشست هیات مدیره انجمن ساواته ایران پس از برگزاری مجمع عمومی هنر رزمی ساواته(بوکس فرانسوی) ایران امروز در محل دفتر مرکزی انجمن برگزار گردید.

در این جلسه که با حضوراعضای هیات مدیره وبه ریاست مهندس توکل ریاست انجمن ساواته ایران برگزار شد موضوعاتی از قبیل انتصاب روسای کمیته ها -بودجه شش ماهه دوم۸۸-بررسی صلاحیت های اخلاقی -فنی - اجرایی و دارا بودن سوابق رزمی متقاضیان اخذ نمایندگی های استان ها و شهرستان ها-تعین تاریخ دوره مربیگری بین المللی با حضور نمایندگان کنفدراسیون قانونی آسیا(ای.اس.سی)-برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی جهت شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا و موارد دیگر مورد بررسی قرار گرفت.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

گفت و گوی دبیرکل انجمن ساواته ایران با فارس

مهندس مهدی قاسمی دبیرکل انجمن ساواته ایران:

شاهد شکوفایی ساواته در ایران خواهیم بود

مهندس مهدی قاسمی سخن گوی اتحادیه متخصصان رزمی و دبیر انجمن ساواته ایران  پس از برگزاری اولین مجمع عمومی ساواته ایران در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت : این انتخابات بر اساس سیاست اتحادیه متخصصان مبنی بر حضور مدیران فنی و کارآمد در ورزش های رزمی کاملا آزاد و با رای مستقیم ساواته کاران کشور که صاحبان حقیقی این ورزش هستند برگزار گردید.

نخستین دوره مسابقات قهرمانی  ساواته را در ایران برگزار کرده ایم

دبیر کل انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران در مورد فعالیت های آینده ساواته در کشور اظهار داشت: انتخاب رؤسای کمیته ها و انجمن های استان ها از اولویت برنامه هاست. ضمن این که طی نشستی که پس از برگزاری مجمع با مسؤلان ارشد اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی و کنفدراسیون ساواته آسیا داشتیم ٬ مقرر گردید به منظور توسعه این هنر رزمی ٬ ردیف بودجه معینی از سوی اتحادیه در بعد داخلی و کنفدراسیون  آسیا یی در بعد بین المللی برای انجمن ساواته ایران مشخص شود.عضو هیات مدیره انجمن ساواته افزود : پس از حضور چهل ساله و فعالیت مجدد این ورزش طی سه سال اخیر در ایران ٬ انجمن در یک ماه گذشته ٬ نخستین دوره رقابت های ساواته قهرمانی را در کشور در دو استایل ساواته (آسوت) و (کامبت) برگزار کرده است که در صورت حمایت بیشتر شاهد شکوفایی ساواته در ایران خواهیم بود.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

اخبار ساواته ایران

مجمع عمومی انجمن ساواته (بوکس فرانسوی) ایران برگزار شد

مجمع عمومی انجمن ساواته ایران با حضور جمع کثیری از ساواته کاران کشور  در فرهنگ سرای بهمن برگزار گردید.

 به گزارش فارس این مجمع به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره انجمن ساواته ایران و با حضور مهندس محمد عبدلی پور دبیرکل اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی و ناظران رسمی کنفدراسیون ساواته آسیا برگزار شد که پس از رای گیری از ساواته کاران ‌‌٬ اعضاء هیأت مدیره به مدت چهار سال به شرح ذیل انتخاب شدند:

- مهندس حمیدرضا توکل ٬ رئیس

- حاج مصطفی زاکانی ٬ نایب رئیس

- مهدی قاسمی ٬ دبیر

- منیر قاسم نژاد ٬ عضو هیأت مدیره

علیرضا محمد پور ٬ عضو هیأت مدیره

سوسن کاظمی ٬ عضو علی البدل هیأت مدیره ٬  علی خدابخشی ٬ عضو علی البدل

 

نخستین  دوره مسابقات ساواته قهرمانی

در ایران برگزار شد.

پس از چهل و دو  سال حضور ورزش ساواته در ایران اولین دوره مسابقات ساواته قهرمانی در استان های اصفهان و گیلان برگزار شد.

این رقابت ها  به همت روسای انجمن های ساواته اصفهان و گیلان و به میزبانی نمایندگی اتحادیه در مراکز این استان ها در تاریخ ۱۳/۶/۱۳۸۸ در  دو استایل آسوت و کامبت  در رده سنی نونهالان برگزار گردید که در پایان در مسابقات اصفهان امید کاظمی-رحمان اسدی -حمید کرمانی-مجید رستمی-بهزاد رضاپور در استایل آسوت و اکبر قربانی- محمد سرتیپی- امین بهرامی-فرزین خان زاده-علی قنبری در استایل کامبت ودر استان گیلان -عارف علی آقایی-مهرداد عبیری- فرهاد منعم-بهنام قدیرزاده و اردلان فرج پور عناوین نخست استایل آسوت را از آن خود کردند.جوایز این رقابت ها توسط مسئولان استانی و خانواده های قهرمانان به ایشان اهدا گردید

استاژ فنی ساواته کاران استان هرمزگان
استاژ فنی ساواته کاران استان هرمزگان به میزبانی نمایندگی اتحادیه متخصصان در تاریخ ۱۸/۶/۱۳۸۸ برگزار شد.

 

این استاژ با مجوز رسمی انجمن و به همت علی محمد سالاری از تاپ تکواندو کاران به نام استان و با حضور بیش از ۵۰ ساواته کار و به منظور آشنایی هر چه بیشتر با دو استایل آسوت و کامبت برگزار گردید

همایش فنی ساواته لرستان
 
با تایید انجمن ساواته ایران یک دوره همایش  فنی ساواته کاران استان لرستان در خرم آباد برگزار گردید.

 

 این همایش با  حضورپرشور ساواته کاران استان و در تاریخ ۱۷/۶/۱۳۸۸ به میزبانی نمایندگی فدراسیون بین المللی تاپ تکواندو در استان لرستان برگزار گردید.

  
نویسنده : روابط عمومی انجمن ساواته ایران ; ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :

به پرشین بلاگ خوش آمدید

بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان
http://persianblog.ir/ourteam.aspx اسامي و لينك وبلاگ هاي تيم مديران سايت

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

همچنين پيشنهاد ميكنيم با عضويت در جامعه مجازي ماي پرديس از خدمات اين سايت ارزشمند استفاده كنيد:
http://mypardis.com


با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com   
نویسنده : پرشین بلاگ ; ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۱٥
تگ ها :